Бас жаңалықтар
Анықтама
Сәрсебаев Жасұлан Бірлікұлы 13
1546952641_article_b.jpeg
Қазіргі лауазымы: ШҚО әкімінің орынбасары

  • Туған жылы: 1986 жылы 22 шілде

  • Туған жері: Шығыс Қазақстан облысы Аягөз ауданының Аягөз қаласында дүниеге келген.

  • Білімі: 2008 жылы Қазақ гуманитарлық-заңгерлік университетін заңгер мамандығы бойынша тәмамдады.


15.03.2006 - 12.08.2008 жж. Шығыс Қазақстан облысы, Семей қаласының «Жас заңгерлер Қазақстандық Қауымдастығы» Республикалық қоғамдық бірлестігінің Семей қаласы бойынша филиалының директоры.


21.10.2008 - 21.12.2009 жж. Шығыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасының діни бірлестіктер және саяси партиялармен жұмыс бойынша бөлімнің бас маманы.


21.12.2009 - 20.06.2011 жж. Шығыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасының діни бірлестіктер және саяси партиялармен жұмыс бойынша бөлімнің басшысы.


21.06.2011 - 28.09.2012 жж. Шығыс Қазақстан облысының мәдениет басқармасы басшысының орынбасары.


01.10.2012 - 10.03.2015 жж. Шығыс Қазақстан облысының жастар саясаты мәселелері басқармасының басшысы.


11.03.2015 - 17.08.2015 жж. Шығыс Қазақстан облысының ішкі саясат басқармасы басшысының орынбасары.


2015-2019 жж. туризм және сыртқы байланыстар басқармасының басшысы.


2019 жылдың 9 қаңтарынан бастап ШҚО әкімінің аппарат басшысы болып тағайындалды.


?>

Сізден жаңалық