Бас жаңалықтар
Анықтама
Қилыбай Нұрдәулет Игілікұлы 7
nurdaulet-qilybai.jpg
Қазіргі лауазымы: Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары

  • Туған жылы: 1978ж. 10 сәуір

  • Туған жері: Бейнеу ауданы, Бейнеу ауылында дүниеге келген.

  • Білімі: 1999 жылы М.Тынышбаев атындағы көлік және комуникация қазақ академиясының Теміржол көлігін тасымалдауды ұйымдастыру жөніндегі инженер мамандығын аяқтаған.

  • 2003 жылы Л.Гумилев атындағы ұлттық Евразиялық университетінің қаржы және қаржы құқығы мамандығын аяқтаған.


16.07.1999ж. 30.11.1999ж. РМК «Қазақстан темір жолы» Кезекші станциясы бойынша Маңғыстау тасымалдау бөлімшесінің Маңғышлақ Станциясында Атырау тасымалдау бөлімшесі


02.12.1999ж.16.10.2000ж. ҚР Қарулы Күштер қатарындағы қызметі


21.12.2000ж. 08.02.2001ж. «Қазақстан темір жолы» РМК Ақмола кірме жолдар станциясында тапсырушының үйретип қабылдаушы


08.02.2001ж. 03.05.2001ж. Ақмола кірме жолдар станция тапсырушы «Қазақстан темір жолы»РМК Қабылдаушы


23.08.2001ж. 01.02.2002ж. «Қазақстан темір жолы» РМК Астана станциясындағы кірме жолдардың - жүк тапсырушы,Аға қабылдаушы


01.02.2002ж. 12.02.2002ж. Астана Көкшетау агенттіктің жүк тасымалдау-тапсырушы станциясының, Аға қабылдаушы


14.02.2002ж. 03.07.2002ж. «Инфрастурктура»ЕМК техникалық бөлімінің бас маман


03.07.2002ж. 12.05.2003ж. «Қазақстан темір жолы» «Ұлттық компаниясы» ЖАҚ инфрақұрылымды Техникалық басқару Департаменті магистральдық темір жол желісінің техникалық құралдарды жаңғырту Бөлімінің бас маманы


06.10.2003ж. 05.01.2004ж. «Ұлттық компаниясы» ЖАҚ «Қазақстан темір жолы»Техникалық басқару Департаменті магистральдық темір жол желісінің қауіпсіз технологиялық процестерді Ұйымдастыру бөлімінің бас маманы

05.01.2004ж. 07.02.2005ж. «Ұлттық компания «Қазақстан темір жолы» ЖАҚ» магистральдық желі Дирекциясы басқарушы көмекшісі

07.02.2005ж. 01.06.2009ж. Қазақстан Республикасы көлік және коммуникациясы, болжау және субсидиялау жолаушылар темір жол көлігімен тасымалдау, экономикалық және тарифтік саясат Министрлігінің қатынас жолдары Комитеті Бөлім бастығының міндетін атқарушы

01.06.2009ж. 05.10.2005ж. Қазақстан Республикасы көлік және коммуникациясы, экономикалық талдау, болжау және бюджеттік бағдарламалар Басқармасы, экономикалық және тарифтік саясат Министрлігінің қатынас жолдары Комитеті Бөлім бастығының міндетін атқарушы.

05.10.2005ж. 31.07.2006ж. Қазақстан Республикасы көлік және коммуникациясы, экономикалық талдау, болжау және бюджеттік бағдарламалар Басқармасы, экономикалық және тарифтік саясат Министрлігінің қатынас жолдары Комитеті Бөлімінің бастығы

31.07.2006ж. 28.01.2008ж. Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация Комитеті, экономикалық және тарифтік саясат қатынас жолдары Министрлігінің Басқармасының бастығы

28.01.2008ж. 10.10.2008ж. Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация Министрлігі, темір жол көлігі және қатынас жолдары Комитетінің Басқармасының бастығы

10.10.2008ж. 10.06.2009ж. Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация Министрлігі, Көлік және қатынас жолдары Комитетінің Төрағасының орынбасары

11.06.2009ж. 12.01.2010ж. «Вокзал-сервис» АҚ Президент

12.01.2010ж. 07.07.2010ж. «Қазақстан темір жолы» АҚ Ұлттық компаниясы басқарушы директор жолаушылар тасымалы жөніндегі Міндетін атқарушы

07.07.2010ж. 29.10.2010ж. «Қазақстан темір жолы» АҚ» Ұлттық компаниясы жолаушылар тасымалы жөніндегі Басқарушы директоры

01.11.2010ж. 08.12.2010ж Қазақстан Республикасы Министрлігі көлік және қатынас жолдары Комитетінің көлік және коммуникация Төрағасы

08.12.2010ж. 11.01.2011ж. Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация Министрлігі Комитетінің көлік және қатынас жолдары Төрағасының міндетін атқарушы

11.01.2011ж. 16.09.2011ж. Қазақстан Республикасы Комитетінің көлік және коммуникация Министрлігі Төрағасы көлік және қатынас жолдары

29.09.2011ж 09.11.2011ж. «Ұлттық компаниясы» АҚ «Қазақстан темір жолы» Президент кеңесшісі

09.11.2011ж. 25.06.2012ж «Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ – «Маңғыстау жол бөлімшесі» филиалының директоры

25.06.2012ж. 20.09.2012ж. Қазақстан Республикасы көлік және коммуникация Министрлігі Комитетінің көлік және қатынас жолдары Төрағасының міндетін атқарушы

20.09.2012ж. 08.08.2013ж. Қазақстан Республикасы көлік және қатынас жолдары Комитетінің көлік және коммуникация Министрлігі Төрағасы

09.08.2013ж. 08.09.2015ж. «Қазақстан темір жолы» ҰК» АҚ– аппарат Басшысының, Басқарушы директор

08.09.2015ж. 22.11.2017ж «Жолаушылар тасымалы» АҚ Басқарма төрағасы (Президенті)

24.11.2017ж 06.06.2018ж. «Теміржолсу» АҚ Президенті

06.06.2018ж   10.12.2018ж. «Жолаушылар тасымалы» АҚ– Басқарма Төрағасы Бас директоры

05.12.2018ж. Қазіргі уақытқа дейін Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары


?>

Сізден жаңалық