Бас жаңалықтар
Дзюдодан жастар арасында жекелей чемпионат аяқталды
06 Наурыз 2019, 10:44 388

Дзюдодан жастар арасында жекелей чемпионат аяқталды

Астана, BAQ.KZ. Бүгін Атырауда дзюдодан жастар арасында Қазақстан Республикасының жекелей Чемпионаты аяқталды.

2 наурыз күні басталған ел біріншілігіне Астана, Алматы, Шымкент қалалары мен Қазақстанның 14 облысынан 500-ге жуық дзюдошы қатысты. Үш күнге созылған жарыста Алматы қаласының құрамасы 4 алтын, 3 күміс, 3 қола жүлдемен медаль кестесінде көш бастады. Ал Атырау облысының дзюдошылары 3 алтын, 2 күміс және 2 қола жүлдемен екінші орынға жайғасты. 2 алтын, 1 күміс, 7 қола жүлде иеленген Шығыс Қазақстан облысының жастар құрамасы үздік үштікті қорытындылады.

Назарларыңызға Қазақстан Республикасының жекелей Чемпионатының жеңімпаздары мен жүлдегерлер тізімін ұсынамыз:

Қыздар:

44 г

1. Құлым Сара (Түркістан облысы)
2. Маргарита Бажаева (Қарағанды облысы)
3. Хамария Амиргалиева (Атырау облысы)
3. Айсұлу Жұлманова (Қостанай облысы)

48 кг

1. Ғалия Тынбаева (Алматы)
2. Ақмарал Науатбек (Астана)
3. Бибіхан Набиева (Қызылорда облысы)
3. Айсұлу Орынғазықызы (ШҚО)

52 кг

1. Нұрсұлу Ералиева (Алматы облысы)
2. Балнұр Құрманбай (Алматы)
3. Диана Ғайбулла (Қызылорда облысы)
3. Ақмарал Ерназар (Жамбыл облысы)

57 кг

1. Меруерт Сарсенова (Алматы облысы)
2. Гүлназт Нурдинова (Алматы облысы)
3. Лаззат Әлімхан (Шымкент)
3. Нұржамал Жарманова (Ақтөбе облысы)

63 кг

1. Саера Мирзахметова (Алматы)
2. Айгерім Тасболат (Шымкент)
3. Гүлвира Бейсенгалиева (Ақтөбе облысы)
3. Зарина Сарипова (ШҚО)

70 кг

1. Ақерке Кулаш (Шымкент)
2. Аяла Мереке (Ақтөбе облысы)
3. Анастасия Маякова (Ақмола облысы)
3. Аида Файзолла (Қызылорда облысы)

-78 кг

1. Маргарита Гриценко (Қостанай облысы)
2. Аруна Жангелдина (Ақтөбе облысы)
3. Мадина Парагулкова (Алматы)
3. Арайлым Оразбай (Қызылорда облысы)

+78 кг

1. Ақерке Рамазанова (Алматы)
2. Арайлым Абенова (Алматы)
3. Айдана Каменова (ШҚО)
3. Гүлжайна Бисенова (Алматы облысы)

Ұлдар:

55 кг

1. Ұлықбек Әбілхайр (Атырау облысы)
2. Сүндет Алмазұлы (Шымкент)
3. Шерзод Давлатов (Алматы) 
3. Мағжан Әбіласан (Қызылорда облысы)

60 кг

1. Болат Білал (Жамбыл облысы)
2. Абдусамал Бақыт (Атырау облысы)
3. Дамир Болатбеков (Алматы облысы)
3. Есентай Иманханов (ШҚО)

66 кг

1. Ермек Амангелді (Атырау облысы)
2. Нұрзат Сәлімбаев (Жамбыл облысы)
3. Дастан Шаяхметов (ШҚО)
3. Данияр Шамшаев (Алматы)

73 кг

1. Айбар Мукышев (ШҚО)
2. Абылайхан Жұманазар (Қызылорда облысы)
3. Жанасыл Ануаров (ШҚО)
3. Бауыржан Қасым (Атырау облысы)

81 кг

1. Шынтас Серікболсын (Атырау облысы)
2. Айбол Нысанәлі (Шымкент)
3. Руслан Аллаберді (Шымкент)
3. Ерахан Нуридин (Түркістан облысы)

90 кг

1. Қуандық Стамполов (ШҚО)
2. Бекзат Шағатаев (Атырау облысы)
3. Бексұлтан Ануарұлы (Алматы облысы)
3. Мейірбек Байжігіт (Шымкент)

-100 кг

1. Айбек Изтелеуов (Алматы)
2. Жансерік Жұмабай (Алматы)
3. Ізбасар Ералиев (Жамбыл облысы)
3. Нұрлыхан Шархан (Қызылорда облысы)

+100 кг

1. Бибарыс Абдіғани (Түркістан облысы)
2. Дарын Бейсханов (ШҚО)
3. Асылан Мұхамеджанов (Қарағанды облысы)
3. Ильяс Калидолда (ШҚО)


Загрузка...