BAQ.kz - Қазақстан жаңалықтары USD 371.31 BAQ.kz - Қазақстан жаңалықтары EUR 419.32 BAQ.kz - Қазақстан жаңалықтары RUB 5.59
استانا:

«worldskills kazakhstan – 2018» چەمپيوناتىنىڭ جەڭىمپازدارى انىقتالدى

استانا، baq.kz. قازاقستان رەسپۋبليكاسى ٴبىلىم جانە عىلىم مينيسترلىگىنىڭ «كاسىپقور» حولدينگىمەن بىرلەسە ۇيىمداستىرعان ٴتورتىنشى «worldskills kazakhstan» چەمپيوناتى ٴوز مارەسىنە جەتتى.

ٴتورت كۇنگە سوزىلعان ۇلتتىق چەمپيونات 30 كومپەتەنسيا بويىنشا ۇيىمداستىرىلىپ، چەمپيونات قاتىسۋشىلارى كاسىبي-تەحنيكالىق سالاداعى ٴوز بىلىمدەرى مەن بىلىكتىلىكتەرىن كورسەتتى.

جۇمىسشى كاسىبىنىڭ مارتەبەسى مەن تەحنيكالىق جانە كاسىبي ٴبىلىم بەرۋ ساپاسىن ارتتىرۋعا باعىتتالعان چەمپيونات قاتىسۋشىلارىنىڭ جۇمىستارىن ارنايى جاسالعان ساراپشىلار قاۋىمداستىعىنىڭ ساراپشىلارى مەن باس ساراپشىلارى باعالادى. جارىس جەڭىمپازدارى ديپلوم جانە مەدالدارمەن ماراپاتتالىپ، چەمپيونات قاتىسۋشىلارىنا «كاسىبي شەبەرلىگى ٴۇشىن» مەدالى تابىستالدى. ٴتورت كۇندىك جارىستىڭ قورىتىندىلارى تومەندەگىدەي:

«مەحاترونيكا» الەكساندر بەتسولد، يساجان رايسوۆ (شىعىس قازاقستان وبلىسى) gold; اناستاسيا چۋكالوۆسكايا، ولەگ ليزوگۋب (قاراعاندى وبلىسى)، دانيل كارليۋكا، بوريس فيليپوۆ (استانا ق.) silver.

«ينجەنەرلىك گرافيكا cad» دەنيس زورين (شىعىس قازاقستان وبلىسى) gold; ولەگ شاتەرنيكوۆ (استانا ق.) silver; سىرىم جايلاۋوۆ (ماڭعىستاۋ وبلىسى) bronze.

«جونۋ جۇمىستارى» تەمىرلان ورىنوۆ (باتىس قازاقستان وبلىسى) gold; يگور گەراسيموۆ (اقمولا وبلىسى) silver; يۋريي ۆاراۆين (پاۆلودار وبلىسى) bronze.

«بيزنەسكە ارنالعان it شەشىمدەر» ماكسيم سوكولوۆسكيي (اقمولا وبلىسى) gold، يليا چۋپرىنين (الماتى ق.) silver; يلدار ابدۋلابايەۆ (استانا ق.) bronze.

«دانەكەرلەۋ تەحنولوگيالارى» جانارىس ەليپبايەۆ (اتىراۋ وبلىسى) gold; مدي ومار (الماتى ق.) silver; ماكسيم گۋسەلنيكوۆ (شىعىس قازاقستان وبلىسى) bronze.

«پليتكامەن قاپتاۋ جۇمىستارى» سابىرجان دۇيسەنبەكوۆ (قاراعاندى وبلىسى)، اسلان بايالى (اقمولا وبلىسى) gold; دۋلەت تلەبايەۆ (تۇركىستان وبلىسى) silver، يبراگيم تۇرعىن (استانا ق.) bronze.

«كۋزوۆتىق جوندەۋ جۇمىستارى» قاسىم ەستايەۆ (اقمولا وبلىسى) gold; جاندوس ۋميرزاكوۆ (شىمكەنت ق.)، تالعات ماحامبەتوۆ (جامبىل وبلىسى) silver.

«سانتەحنيكا جانە جىلىتۋ» دامير يسكانداروۆ (تۇركىستان وبلىسى) gold.

«ەلەكترونيكا» پاۆەل فەتيسوۆ (شىعىس قازاقستان وبلىسى) gold; ومىربەك حاليموۆ (تۇركىستان وبلىسى) silver; الەكساندر پروسەسكيي (اقمولا وبلىسى) bronze.

«ۆەب-ديزاين جانە دايىنداۋ» يسمايل سيمانوۆ (اقتوبە وبلىسى) gold; الەكساندر مۋنكو (استانا ق.) silver; نيكيتا مينەەۆ (قوستاناي وبلىسى) bronze.

«ەلەكترومونتاج» دەنيس شارىپوۆ (شىعىس قازاقستان وبلىسى) gold; الەكسەي فرەي (سولتۇستىك قازاقستان وبلىسى) silver; نۇرسەيىت بەگالى (الماتى ق.) bronze.

«كىرپىشپەن قالاۋ» دىنمۇحانبەت ارال (شىعىس قازاقستان وبلىسى) gold; نايزاباي امانجولوۆ (ماڭعىستاۋ وبلىسى)، ەركەبۇلان ەرعالي (قاراعاندى وبلىسى) silver.

«قۇرعاق قۇرىلىس جۇمىستارى مەن سىلاۋ جۇمىستارى» ۆيكتور ۆەسەلوۆ (سولتۇستىك قازاقستان وبلىسى) gold; اندرەي وزەمسكيي (استانا ق.)، جانارىس تاۋباي (تۇركىستان وبلىسى) silver.

«سىلاۋ جانە دەكوراتيۆتىك جۇمىستار» ايان سيسەنوۆ (اتىراۋ وبلىسى)، ساۋلە ۋتەۋليەۆا (اقتوبە وبلىسى) gold; باقتيار قاجەنوۆ (شىعىس قازاقستان وبلىسى) bronze.

«موبيلدىك روبوتوتەحنيكا» انتون پومورزين، ۆيتاليي ليۋبەنكو (پاۆلودار وبلىسى)، ابدوللا بەيسەنباي، بەكزات بەكەتوۆ (استانا ق.) gold; نيكيتا بۋرا، ەگور وحريمەنكو (الماتى ق.) bronze.

«شاشتارازدىق ونەر» نازگۋل نۋرمۋحانوۆا (اتىراۋ وبلىسى) gold; ليۋدميلا ۋپوروۆا (شىعىس قازاقستان وبلىسى) silver; ولجاس ارتىقباي (تۇركىستان وبلىسى) bronze.

«ديزاين جانە كيىمدى مودەلدەۋ» جانايىم ماقسۇت (قاراعاندى وبلىسى)، نادەجدا تيتەنكو (قوستاناي وبلىسى) gold; اراي ٴمۇسلىم-بي (الماتى ق.) bronze.

«كونديتەرلىك ٴىس» كاميلا كابيەۆا (ماڭعىستاۋ وبلىسى) gold، ەلبەك بايمەتوۆ (شىمكەنت ق.) silver; تاتيانا پرۋساكوۆا (قوستاناي وبلىسى) bronze.

«جەڭىل اۆتوكولىكتەردى جوندەۋ جانە قىزمەت كورسەتۋ» كيريلل بۋلات (قوستاناي وبلىسى) gold; ەراسىل بەكتان (شىمكەنت ق.) silver; ولجاس مركىم (جامبىل وبلىسى) bronze.

«اسپاز ٴىسى» سايات توقتارقانوۆ (شىعىس قازاقستان وبلىسى) gold; الەكساندر سۆەچكار (قاراعاندى وبلىسى) silver; الماس اسىلبەكوۆ (الماتى ق.)، يۋريي گاپونوۆ (باتىس قازاقستان وبلىسى)، بەردىبەك جاندار (شىمكەنت ق.) bronze.

«مەيرامحانالىق سەرۆيس» انۋار سارباسوۆ (شىعىس قازاقستان وبلىسى) gold; ەكاتەرينا پيدجاكوۆا (الماتى ق.) silver; اندرەي پەرپەليۋكوۆ (ماڭعىستاۋ وبلىسى) bronze.

«سۋىتۋ جانە جەلدەتۋ تەحنيكاسىنا قىزمەت كورسەتۋ» الەكساندر مينايەۆ (الماتى ق.) gold.

«جەلىلىك جانە جۇيەلىك باسقارۋ» اندرەي ستەپانيۋك، گريگوريي لەپەتين (قوستاناي وبلىسى) gold; انتون شولوح، راميل انۋاربەكوۆ (استانا ق.) silver; تاتيانا باتالينا، الەكساندر رۋدياكوۆ (اقمولا وبلىسى) bronze.

«گرافيكالىق ديزاين» دايانا بولات (استانا ق.) gold; ٴىلياس مەدحاتوۆ (شىعىس قازاقستان وبلىسى) silver; فيليپپ ەۆدوكيموۆ (اقتوبە وبلىسى) bronze.

«ۆيزۋالدى مەرچەندايزينگ جانە ۆيترينيستيكا» تاتيانا انتونوۆا (اقمولا وبلىسى) gold.

«ناۋبايلىق شەبەرلىك» اەليتا امانگوسوۆا (باتىس قازاقستان وبلىسى) gold; اسەم مارقاباي (ماڭعىستاۋ وبلىسى) silver; يرينا بورودۋلينا (شىعىس قازاقستان وبلىسى) bronze.

«وتەل-رەسەپشيونيست» سەرۆانا سانايلوۆا (ماڭعىستاۋ وبلىسى) gold.

«اۋىلشارۋاشىلىعى ماشينالارى مەن تراكتوردى جوندەۋشى» نۇرباح شىنىبەك (تۇركىستان وبلىسى) gold.

«ديزەلدىك قوزعالتقىشتاردى جوندەۋ جانە قىزمەت كورسەتۋ» كونستانتين وگنەۆ (قوستاناي وبلىسى) gold.

«بيداي جانە ونىڭ قايتا وڭدەلگەن ونىمدەرىنىڭ ساپاسىن انىقتاۋ» گۋلزايرا ەريشەۆا (قوستاناي وبلىسى) gold.


ٴبىزدىڭ telegram-پاراقشامىزدا قازاقستاننىڭ ماڭىزدى جاڭالىقتارى. جازىلىڭىزدار!

سسىلكي پو تەمە:
كوممەنتاريي